Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skutki uboczne
#11
Stosuję zielony jęczmień od jakiegoś roku i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Wszystko może zaszkodzić, nawet woda Smile Wystarczy mieć chociaż trochę rozumu żeby wiedzieć jaka dawka może nam zaszkodzić. Jeśli pojawiają się jakieś skutki uboczne to najlepiej zrobić badania i sprawdzić co się dzieje Smile
Odpowiedz
#12
potwierdzam ja tez się nie spotkałam z takimi skutkami...
Odpowiedz
#13
Pierwsze znane użycie trawy jęczmiennej nastąpiło w 7000 roku pne, kiedy to było używane nie tylko jako pokarm, ale także w leczeniu problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie skóry, problemy z wątrobą i problemy z krwią. Uważa się nawet, że starożytni gladiatorzy używali trawy jęczmiennej, aby zwiększyć siłę i wytrzymałość.

Natura zapewnia nam życie i może nas wyleczyć, więc nic dziwnego, że wiele roślin to naprawdę najlepsze pożywienie, które można wykorzystać w takiej czy innej formie do wytworzenia wielu wysoce skutecznych leków w przemyśle farmaceutycznym.

Dlaczego więc więcej z nas nie włącza tych super zdrowych produktów do naszej diety? Gdybyśmy to zrobili, moglibyśmy nie potrzebować leków, które produkują! 
Krótko mówiąc, trawa jęczmienna przynosi korzyści naszemu zdrowiu, ponieważ jest to absolutna potęga odżywcza.
Odpowiedz
#14
ja z efektów stosowania młodego jęczmienia jestem bardzo zadowolona chociaż na początku do jego smaku musiałam się trochę przyzwyczajać, pewnie to nie jest tak że tylko dzięki niemu zrzuciłam parę kilo ale na pewno okazał się dużym wsparciem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości