Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chlorella
#1
Czy mogę przyjmować chlorellę jeśli jestem w ciąży???
Odpowiedz
#2
Wink 
(05-31-2017, 08:40 AM)Wioletta napisał(a): Czy mogę przyjmować chlorellę jeśli jestem w ciąży???

Jak najbardziej. Gdzieś nawet były kiedyś badania na ten temat. Panie w ciąży i przyjmujące chlorellę miały mniejszą anemię, obrzęk i białkomocz, więc raczej pomaga, niż szkodzi  Wink
Odpowiedz
#3
oo, nawet nie wiedziałam, że kobiety w ciąży mogą śmiało taki suplement przyjmować, dobrze wiedzieć Smile
Odpowiedz
#4
czy chlorella skutecznie oczyszcza organizm? Kto coś wie?
Odpowiedz
#5
zdecydowanie, jej głównym celem jest właśnie oczyszczanie organizmu z toksyn. Ciekawy artykuł o chlorelli znalazłam tu https://www.spirulina.pl/algi/chlorella-...lania.html
Odpowiedz
#6
ja już od dłuższego czasu przyjmuję chlorellę, na początku zauważyłem pogorszenie stanu skóry, co było objawem oczyszczania się organizmu. Teraz jest super. Polecam każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad zakupem!
Odpowiedz
#7
czy istnieją jakeś skutki uboczne przyjmowania chloreli? możną ją przedawkować?
Odpowiedz
#8
przedawkować raczej nie z tego co wiem Smile ale jej efektem ubocznym może być przeczyszczenie organizmu lub wysypka na skórze to najczęściej się pojawia.
Odpowiedz
#9
ja tak miałam jak przyjmowałam chlorellę, trochę mnie wysypało na skórze, ale później problem minął Smile
Odpowiedz
#10
tak jest na początku przyjmowania chlorelli też tak miałam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości