Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spirulina a trądzik
#1
Czy spirulina zmniejszy trądzik pospolity?
Odpowiedz
#2
(02-23-2018, 09:05 AM)EwaMarczykowska napisał(a): Czy spirulina zmniejszy trądzik pospolity?

z tego co wiem nie jest ona preparatem przeciwtrądzikowym , ale zawiera w sobie tak wiele składników odżywczych, że na pewno korzystnie będzie oddziaływać na skórę. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#3
(02-23-2018, 09:05 AM)EwaMarczykowska napisał(a): Czy spirulina zmniejszy trądzik pospolity?

warto spróbować, jest to naturalna rzecz więc na pewno nie zaszkodzi Smile
Odpowiedz
#4
z mojego doświadczenia myślę, że spirulina powinna pomóc na taki problem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
(03-21-2018, 10:17 AM)EwciaM napisał(a):
(02-23-2018, 09:05 AM)EwaMarczykowska napisał(a): Czy spirulina zmniejszy trądzik pospolity?

warto spróbować, jest to naturalna rzecz więc na pewno nie zaszkodzi Smile

tak, to prawda Smile
Odpowiedz
#6
(03-21-2018, 10:17 AM)EwciaM napisał(a):
(02-23-2018, 09:05 AM)EwaMarczykowska napisał(a): Czy spirulina zmniejszy trądzik pospolity?

warto spróbować, jest to naturalna rzecz więc na pewno nie zaszkodzi Smile

mi pomaga, więc polecam jak najbardziej
Odpowiedz
#7
na mnie bardziej działa olej z czarnuszki niż spirulina
Odpowiedz
#8
Kwestia tego co zamierzasz z tą spirulną zrobić? Można zakupić spirulinę w formie proszku, wtedy warto poczytać o tym jak zrobić domową maseczkę na twarz. Aczkolwiek nie wiem, czy sama miałabym odwagę nałożyć taką maseczkę w obawie przed jakimś uczuleniem. Jest również na rynku dostępna spirulina w tabletkach i z tego co wiem, to rzeczywiście wpływa ona korzystnie na skórę, która jest przesuszona i skłonna do trądziku. Warto spróbować. Ja akurat stosuję spirulinę na poprawę kondycji włosów i paznokci. Ale tak przy okazji - nie zauważam u siebie żadnych objawów trądziku.
Odpowiedz
#9
(02-11-2019, 10:55 AM)kisiell napisał(a): Kwestia tego co zamierzasz z tą spirulną zrobić? Można zakupić spirulinę w formie proszku, wtedy warto poczytać o tym jak zrobić domową maseczkę na twarz. Aczkolwiek nie wiem, czy sama miałabym odwagę nałożyć taką maseczkę w obawie przed jakimś uczuleniem. Ja akurat stosuję spirulinę na poprawę kondycji włosów i paznokci. Ale tak przy okazji - nie zauważam u siebie żadnych objawów trądziku.

Ja stosuję spirulinę w tabletkach na przypadłości skórne Smile
Odpowiedz
#10
Osobiście nie sądzę, by spirulina miała takie moce Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości