Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co można jeść młody jęczmień?
#1
Na jakie dolegliwości polecany jest młody jęczmień? Ktoś stosuje?
Odpowiedz
#2
Młody jęczmień działa przeciwzapalnie i przeciwwirusowo. Może być pomocny przy leczeniu zmian skórnych, cukrzycy i w przypadku problemów z sercem. Coraz częściej jest też używany przez osoby, które chcą zgubić kilka kilogramów.
Odpowiedz
#3
(02-13-2018, 06:28 AM)Natur napisał(a): Młody jęczmień działa przeciwzapalnie i przeciwwirusowo. Może być pomocny przy leczeniu zmian skórnych, cukrzycy i w przypadku problemów z sercem. Coraz częściej jest też używany przez osoby, które chcą zgubić kilka kilogramów.

Dzięki serdeczne za wskazówki Smile
Odpowiedz
#4
(02-13-2018, 06:28 AM)Natur napisał(a): Młody jęczmień działa przeciwzapalnie i przeciwwirusowo. Może być pomocny przy leczeniu zmian skórnych, cukrzycy i w przypadku problemów z sercem. Coraz częściej jest też używany przez osoby, które chcą zgubić kilka kilogramów.

Dzięki za wskazówki !
Odpowiedz
#5
Ja stosowałem młody zielony jęczmień w celu zrzucenia kilku kilogramów. Był to jakiś preparat/suplement (nazwy nie pamiętam), ale pamiętam, że działał bo udało mi się zrzucić pare kilo przez 3 miesiące kuracji. Także polecam stosować młody jęczmień na odchudzanie!
Odpowiedz
#6
Na co można jeść młody jęczmień. Na wiosnę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości