Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej arganowy
#1
Czy ktoś może mi poradzić jakie działanie ma olej arganowy i na co najlepiej go stosować?
Odpowiedz
#2
Kiedyś bardzo często stosowałam olej arganowy i mogę pwoiedzięć ,że jest świetnym kosmetykiem głównie w pielęgnacji skóry twarzy jak i całego ciała. Bardzo dobrze nawilża, regeneruje zmęczoną skórę oraz mocno odżywia. Najczęściej stosowałam go na noc jako balsam do ciała lub jako krem do rąk czy twarzy.
Odpowiedz
#3
Ja używam olej głównie na twarz, dodaje go do domowych maseczek i sprawdza się świetnie, bardzo dobrze nawilża skórę.... niestety mam tendencje do dużego jej przesuszania więc u mnie preparat ten naprawdę daje radę
Odpowiedz
#4
moim zdaniem olej arganowy jest dobry na wszystko Smile
Odpowiedz
#5
Bardzo doceniam wszystkie właściwości olejów, ale na twarz nie lubię ich stosować, ponieważ towarzyszy mi później na skórze uczucie ciężkości. Chyba muszę je stosować z innymi składnikami jako forma lekkiej maseczki
Odpowiedz
#6
moja dziewczyna używa olejku arganowego i jest z niego zadowolona Smile
Odpowiedz
#7
no raczej, olejek arganowy jest super ! Smile
Odpowiedz
#8
Raczej słyszałam o nim dobre opinie Smile
Odpowiedz
#9
Wiele osób zastanawia się, czym wyróżnia się olej arganowy na tle innych olejków kosmetycznych. Polecam zajrzeć do tematu na temat różnic względem olejku rycynowego https://forum.spirulina.pl/showthread.php?tid=97 Warto przeczytać.
Odpowiedz
#10
ciekawe, ale troche za duzo marketingu w tym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości