Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej kokosowy do cery tłustej
#1
Witam,

Czy wskazane jest stosowanie oleju kokosowego do pielęgnacji cery tłustej? Borykam się ze sporym problemem przetłuszczania się skóry i nie wiem czy stosowanie tłustych preparatów będzie dobre w przypadku takiego typu cery. Proszę o informacje. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
sama jestem posiadaczką cery tłustej, wypróbowałam osobiście już wiele kosmetyków tych naturalnych i mniej naturalnych Smile jednak olej kokosowy w niczym tu nie przeszkadza. Posiada szereg witamin, które odżywią cerę i odpowiednio ją nawilżają. Ja najczęściej olej kokosowy stosuję do maseczek. Polecam stosować Smile
Odpowiedz
#3
olej kokosowy jest dobry na wszystko Smile
Odpowiedz
#4
ostatnio odkryłam, że przy wybielaniu zębów domowymi sposobami dobrze się sprawdza
Odpowiedz
#5
często wykonuję z niego domowe maseczki, dobrze nawilża, no i teen zapach... Smile
Odpowiedz
#6
zapach rewelacja, uwielbiam wszystko co związane jest z kokosem, ale na moją skórę chyba słabo działa...
Odpowiedz
#7
uwielbiam wszystko co związane jest z kokosem Smile
Odpowiedz
#8
Widzę tu dużo fanek oleju kokosowego, ja też nią jestem Smile często z niego korzystam nie tylko w pielęgnacji skóry, ale i w kuchni. Polecam go każdemu.
Odpowiedz
#9
(09-29-2017, 09:11 AM)Ksenia napisał(a): ostatnio odkryłam, że przy wybielaniu zębów domowymi sposobami dobrze się sprawdza

nigdy nie próbowałam, naprawdę daje radę?
Odpowiedz
#10
(10-16-2017, 09:09 AM)Karolcia napisał(a): często wykonuję z niego domowe maseczki, dobrze nawilża, no i teen zapach... Smile

ja też Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości