Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spirulina na cellulit i odchudzanie
#1
Proszę o informację czy spirulina pomaga w walce z cellulitem? Mam duży problem w tej kwestii, proszę o szczerą odpowiedź. Ten temat bardzo mnie nurtuje. Już nie wiem czym mogę ten cellulit zlikwidować oraz czy wpływa spirulina na odchudzanie? Czy ujędrnienie skóry ud i brzucha? Jeśliby tak to która byłaby najlepsza?
Odpowiedz
#2
(05-05-2017, 09:42 AM)Beta napisał(a): Proszę o informację czy spirulina pomaga w walce z cellulitem? Mam duży problem w tej kwestii, proszę o szczerą odpowiedź. Ten temat bardzo mnie nurtuje. Już nie wiem czym mogę ten cellulit zlikwidować oraz czy wpływa spirulina na odchudzanie? Czy ujędrnienie skóry ud i brzucha? Jeśliby tak to która byłaby najlepsza?

@Beta Spirulina  z pewnościa pomoże na cellulit w postaci okładów, ale wcześniej wykonaj peeling z kawy mielonej - nieoceniony jeżeli chodzi o pomarańczową skórkę:
zobacz na filmiku jak przygotować

https://www.youtube.com/watch?v=VhJWIZe3irw

Następnie nałóż spirulinę i owiń się folią strecz lub zwykłą do żywności (przeźroczysta). Po około 20 minut wskocz pod prysznic w celu zmycia okładu.
Efekty zobaczysz juz myslę po 2-3 tygodniach.
Koniecznie spiruline włącz równie do swojej diety.
Odpowiedz
#3
z tego co wiem to pomaga i to bardzo dobrze,a najlepiej właśnie w formie okładów
Odpowiedz
#4
ja łykam spirulinę od dłuższego czasu, jak narazie nie widzę, że mój cellulit się zmniejsza, ale czekam cierpliwie Smile
Odpowiedz
#5
bardo dobrze spirulina reguluje też metabolizm
Odpowiedz
#6
spirulina odchudza?
Odpowiedz
#7
nie sądzę, ale na pewno bardzo wzmacnia organizm Smile
Odpowiedz
#8
też nie słyszałam o właściwościach odchudzających spiruliny
Odpowiedz
#9
Ja myślę, że tak - jak się rozejrzeć, to praktycznie co drugi suplement odchudzający zawiera spiruline
Odpowiedz
#10
(05-05-2017, 09:42 AM)Beta napisał(a): Proszę o informację czy spirulina pomaga w walce z cellulitem? Mam duży problem w tej kwestii, proszę o szczerą odpowiedź. Ten temat bardzo mnie nurtuje. Już nie wiem czym mogę ten cellulit zlikwidować oraz czy wpływa spirulina na odchudzanie? Czy ujędrnienie skóry ud i brzucha? Jeśliby tak to która byłaby najlepsza?

O walce z cellulitem nie słyszałem. Wiem ,że pomaga w odchudzaniu oraz do tego skutecznie oczyszcza organizm z toksyn. Ja stosuję tą Spiruline regularnie i mój organizm lepiej pracuje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości